HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

A)KURU YÜK TAŞIMACILIĞI 

Karayolu taşımacığında Evdenevetransport'un uzmanlik alaninin ilki, Bursa,Inegol ve Istanbul’dan her hacimde parca – parsiyel mobilya ihracat yükünün Isviçre,Avusturya,Almanya,Belçika ve Hollanda’ya taşınması,gümrüklenmesi ve depolanmasını içeren tedarik zinciri yönetimidir.

Bursa,İnegöl ve Istanbul’dan her hafta cuma ve cumartesi günleri gerçekleşen parsiyel araç çıkışları yanında,farklı illerden sevki muhtemel parsiyel yüklerin çıkışı taleplerinde,yük ve araç durumuna bağlı olarak,en kısa sürede bilgi akışı ile birlikte,çözüm ortağı olarak hizmet verilmektedir.

Ilgili hatlarda parsiyel olarak servis verilen ihracat yüklerinin %80’e yakın kısmını mobilya ihracat yükleri oluşturmakta ve alıcı muhatabın firma olması zorunluluğu olmadan,şahıs ve/veya ev müşterisi de dahil olmak üzere,gümrükleme ve taşıma işlemlerini içeren,adresten adrese servisimiz ile,parsiyel mobilya ihracat yüklerinin taşınmasında Türkiye’nin öncü firmasıyız.

B) ZATİ EŞYA TAŞIMACILIĞI (EV EŞYASI,KİŞİSEL EŞYA)

Karayolu hattında diğer uzmanlık alanımız,Bursa,Istanbul ve civar şehirlerden çıkışı ve Isviçre,Avusturya,Almanya,Belçika ve Hollanda’ya teslimatı yapılan,zati eşya taşımacılığı(ev eşyası,kişisel eşya) dır.

Konusunda uzman,ayrı bir departman ile yürütülen bu servimiz,yabancı plakalı araçlarla verilmekte olup,parsiyel araş çıkışları her hafta cuma ve cumartesi günleri gerçekleşmektedir.

DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

Evdenevtransport denizyolu servisi Avrupa hatti yanında,Libya,Cezayir,BAE,Bahreyn,Katar,Kuveyt hatlarını da içeren genis bir coğrafyada,talebe bağlı olarak,adresten limana,adresten adrese,limandan limana veya limandan adrese full konteyner ve/veyaya parsiyel servis ile yürütülmektedir.

HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

Globalleşen dünyada,rekabetin ve zamanla yarışın artarak devam ettiği uluslarası ticarette,bir adım öne çıkmanızı sağlyacak her türlü hava yolu gönderisinde,uzman ekibmiz ve günenilir hizmet ağımız ile servis vermekteyiz.