noscript-img
Menu
Your Cart

HİZMETLERİMİZ

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

A)KURU YÜK TAŞIMACILIĞI 

Karayolu taşımacılığında Evdenevetransport'un hizmet alanı Bursa-İstanbul depolama olmak üzere Türkiye 'nin her yerinden alınan   parça – parsiyel ihracat yüklerinin  Almanya, Fransa, Avusturya, İsviçre, Belçika ve Hollanda’ya taşınması ,gümrüklenmesi ve depolanmasını içeren tedarik zinciri yönetimidir.

Bursa, İnegöl ve İstanbul’dan her hafta cuma ve cumartesi günleri gerçekleşen parsiyel araç çıkışları yanında, farklı illerden sevki muhtemel parsiyel yüklerin çıkışı taleplerinde, yük ve araç durumuna bağlı olarak ,tırın yüklenmesinden  gümrük çıkışına ve  adres teslimine kadar , çözüm ortağı olarak hizmet verilmektedir.

İlgili hatlarda parsiyel olarak servis verilen ihracat yüklerinin %80’e yakın kısmını mobilya ve yapı malzemeleri  ihracat yüklerini oluşturmakta ve alıcı muhatabın firma olması zorunluluğu olmadan, şahıs ve/veya ev müşterisi de dahil olmak üzere ,gümrükleme ve taşıma işlemlerini içeren ,adresten adrese servisimiz ile, parsiyel mobilya ihracat yüklerinin taşınmasında Türkiye’nin öncü firmasıyız.

B) ZATİ EŞYA TAŞIMACILIĞI (EV EŞYASI,KİŞİSEL EŞYA)

Karayolu hattında diğer uzmanlık alanımız ,Bursa, Istanbul ve civar şehirlerden çıkışı ve İsviçre, Avusturya ,Almanya, Belçika ve Hollanda’ya teslimatı yapılan,zati eşya taşımacılığı(ev eşyası,kişisel eşya) dır.

Konusunda uzman,ayrı bir departman ile yürütülen bu servimiz,yabancı plakalı araçlarla verilmekte olup,parsiyel araş çıkışları her hafta cuma ve cumartesi günleri gerçekleşmektedir.

DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

Evdenevtransport denizyolu servisi Avrupa hatti yanında ,Libya, Cezayir ,BAE ,Bahreyn ,Katar, Kuveyt ,Avusturalya, ABD  hatlarını da içeren genis bir coğrafyada talebe bağlı olarak ,adresten limana, adresten adrese, limandan limana veya limandan adrese full konteyner ve/veya parsiyel servis ile yürütülmektedir.

HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

Globalleşen dünyada, rekabetin ve zamanla yarışın artarak devam ettiği uluslararaası ticarette, bir adım öne çıkmanızı sağlayacak her türlü hava yolu gönderisinde, uzman ekibimiz ve güvenilir hizmet ağımız ile servis vermekteyiz.