Rezervasyon&Fiyat

                                                                                                                               

FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZHAZİRAN AYI BOYUNCA TÜM REZERVASYONLAR İÇİN KAMPANYAMIZDAN FAYDALANABİLİRSİNİZ.

Türkiyenin her bölgesinden Avrupa'nın birçok bölgesine herşey dahil olarak gerçekleştirdiği parça parsiyel eşya,ürün taşıma hizmetlerini  herkesin uygun fiyatlar ile faydalanması için önceden yapılan erken rezervasyonlarda %40’lara varan indirim yapıyoruz.

Sizlerde parsiyel yüklerinizin firmamız aracılığı ile naklini gerçekleştirirken yüksek taşıma bedelleri ödemeden rahat ve sorunsuz bir taşıma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bursa-İstanbul civarından olan yükleriniz için Almanya indirimli örnek fiyat listemiz hacmi 5 m3 civarında olan Koltuk takımı-Yatak odası-Yemek Odası-1 Palet v.b ürünler için aşağıdaki gibidir.Farklı yükleriniz ve bilgilendirme için lütfen bizimle irtibata geçiniz.


GÜMRÜK İŞLEMLERİ VE GÜMRÜK VERGİSİ DAHİL KAPIYA TESLİM FİYATLARIMIZ

BÖLGE

5 M3  ÖNCEKİ FİYAT

5 M3  İNDİRİMLİ FİYAT

Saksonya

850 €

500 €

Aşağı Saksonya

800 €

500 €

Saksonya-Anhalt

800 €

500 €

Kuzey Ren-Vestfalya

800 €

500 €

Renanya-Palatina

850 €

500 €

Hessen

800 €

500 €

Saarland

800 €

500 €

Baden-Württemberg

850 €

500 €

Bavyera

850 €

500 €

Türingiya

850 €

500 €

Berlin

900 €

600 €

Brandenburg

900 €

600 €

Bremen

900 €

600 €

Hamburg

900 €

600 €

Mecklenburg-Vorpommern

900 €

600 €

Schleswig-Holstein

900 €

600 €

 

FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

EVİMİ YURTDIŞINA VERGİSİZ OLARAK TAŞIYABİLİRMİYİM?
  • Evinizi evdeki tüm eşyalarınızı permi hakkınız dahilinde yurtdışına vergisiz olarak taşıyabilirsiniz.
PERMİ HAKKI NEDİR?
  • Permi hakkı  uluslararasın  yapılan anlaşmalar gereği ev eşyalarınızı ülkeden ülkeye taşıma hakkınızdır.Bu hak her bir şahıs için bir ülkeden diğer bir ülkeye olmak kaydıyla bir defa ile sınırlandırılmıştır.Örneğin Türkiyeden 1 defa Almanya ya vergisiz taşınabilirsiniz.Almanyadan da Türkiye veya başka herhangi bir ülkeye 1 defa olmak üzere Eşyalarınızı vergisiz olarak götürebilirsiniz.Türkiyeden 2. Defa Almanyaveya diğer Avrupa ülkelerine taşınmanız durumunda gümrük vergisi ödemeniz gerekir
TÜM EV EŞYALARINI TAŞIYABİLİRMİYİM?
  • Evinizde kullandığınız tüm eşyalarınızı elektronik eşyalar dahil olmak üzere naklini yapabilirsiniz.
NELERİN NAKLİNİ YAPAMAM?
  • Eşyalarınız haricinde Kesici(Kılıç v.b)Patlayıcı (Silah v.b)Gıda (Gıda ürünü olarak sadece belirli oranda çay kahve vb.günlük ev içi kullanımda olan ürünlerinizin naklini yapabilirsiniz onun dışındaki gıda ürünleri özel izin gerektirmektedir)
YENİ ALDIĞIM ÜRÜNLERİ EV EŞYASI GİBİ NAKLEDEBİLİRMİYİM?
  • Yeni alınmış olan fişi faturası olan ürünleri  kullanılmış ev eşyası olarak nakletmek oldukça riskli bir durumdur.Gümrük mevzuatı gereği bu mümkün değildir.
PAKETLEMEYİ KENDİMİZ YAPABİLİRMİYİZ?
  • Uluslararası Karayolu taşımacılığına Uygun olacak şekilde tabiî ki paketlemeyi kendiniz yapabilir veya yaptırabilirisiniz.