Almanya’ya eşya taşıma

Almanya’ya eşya taşıma veya Türkiyeden ürün getirmek sanılanın aksine çok zor ve zahmetli bir işlem değildir. İşinin ehli, tecrübeli ve güvenilir bir firma ile çalışıyorsanız kaygılanmanıza gerek kalmaz. Yıllardır uluslararası nakliyat sektöründe olan firmamız Evdenevetransport Uluslararası Nakliyat ile gönül rahatlığı ile Almanya’ya eşya taşıma sürecini yürütebilirsiniz.

 

Uluslararası nakliye, yurt içi nakliyeden farklı olarak çeşitli prosedürlerin bilinmesi, ilgili kanunlara hakim olunması gereken bir alandır. Bu yüzden Almanya’ya eşya taşıma planınız varsa alanında uzman ekiplerle çalışan firmaları tercih etmelisiniz. Firmamız sizi en az masrafla, en sağlıklı biçimde eşyalarınızın taşınması için yönlendirecektir.

Almanya’ya eşya taşımak için çalışacağınız firma ile mutlaka bir sözleşme çerçevesinde anlaşmalısınız.

Eşyalarınızın hasar görmeden taşınması için paketleme önemlidir. Bunun dikkatle yapılması gerekir. Türkiye’den Almanya’ya eşya taşıma söz konusu olduğu için bu kilometrelerce yol demektir. Bu yüzden eşyalarınızın sağlıklı bir şekilde Almanya’ya ulaşması için itina ile paketleme yapılmalıdır. Eğer paketlemeyi siz yapmayacaksanız, bize bildirerek paketleme hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 Evdenevetransport  ile  eşyalarınız CMR sigortası kapsamında sigortalanır. Bunun dışında isteğe bağlı olarak tam kapsamlı sigorta da yaptırabilirsiniz.

Almanya’ya eşya taşıma işlemini yapacak müşterilerimiz gümrük işlemleriyle uğraşmak zorunda kalmazlar, sizin yerine gümrük ile ilgili işlemleri firmamız yapar. Sizin sadece size ait olan ilgili evrakları bize iletmeniz yeterlidir. E-devlet üzerinden kolayca hazırlayabileceğiniz bu evraklar ile gümrükte ek bir masraf ile karşılaşmazsınız.

Gümrükleme işlemlerinden sonra eşyalarının kapınıza teslim edilir.

 

 Almanya’ya eşya taşıma fiyatları ise şöyle belirlenir, bunun için iki unsur önemlidir:

Birincisi eşyalarınız hacminin ne kadar olduğu yani kaç m3 yer kapladığı fiyat belirlerken dikkate alınan kriterdir.

İkincisi de eşyalarınızın Türkiye’nin hangi şehrinden alınarak Almanya’ya taşınacağıdır.

Almanya’ya eşya taşıma süreci gördüğünüz gibi sizin için oldukça basit. Bizimle iletişim kurup, bu süreci bizim yönetimimize bırakmanız yeterli.

Evdenevetranspor Uluslararası Nakliyat olarak sizlere yüzde yüz müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet ve geniş bir hizmet ağı sunuyoruz.

Bizim için sizlerin memnuniyeti oldukça önemlidir. Bizim bu sektördeki yolculuğumuz sizlerin güveni ile güçlenerek sürecektir. Almanya’ya eşya taşımak için gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz.

www.evdenevetransport.com