Türkiye'den Belçika'ya Taşınmak

06/02/2017 Son 4 Talep

Türkiye'den Belçika'ya Taşınmak

 

Türkiye'den Belçika'ya Taşınmak veya tam tersi istikamette tüm ev eşyalarınızın güvenli ve hızlı bir servisle kapınıza kadar gelmesini mi istiyorsunuz? Bunun için ne gerekli hangi evrakları hazırlamanız gerek biliyor musunuz?

Türkiye'den Belçika'ya Taşınmak nakliye açısından bakıldığında Herhangi bir yerden bir yere taşınma ile aynıdır. Eşyalarınız paketlenir nakliye aracı gelir yüklenir ve yük adresinize doğru yola çıkar... İşte tamda bu noktada yani eşyalarınızın yola çıkması ile birlikte diğer normal taşınmalarla uluslararası taşımacılık çok farklı şekilde ayrılır.

Gümrük işlemleri sizden istenen gereksiz  evraklar prosedürler her gümrükte çıkabilecek ekstra maliyetler sizi bu taşınma konusunda taşındığınıza taşınacağınıza pişman edebilir. Uluslararası ev eşyası taşımacılığı kendi alanında uzmanlık gerektiren lojistik sektörü içinde ayrı bir daldır

Zati eşya taşımacılığında uzman olan kadromuzla lojistik hizmetinin yanı sıra Gümrükleme Paketleme ve Kurulum gibi hizmetleri de sunan evdenevetransport firmamızın amacı sizin için öngörülebilecek eksikleri aksilikleri önceden görüp sizi buna göre yönlendirmektedir..

 

turkiyeden-belcikaya-tasinmak

 

Türkiye'den Belçika'ya Taşınmak

 

Türkiye’den nakli yapılan zati eşya için Avrupa Birliği gümrükleri eşyanın gümrük ve KDV ücretinden muaf olması için 2 Sart arar:

 

1.Eşyanın sahibi kişinin teslimat ülkesi vatandaşlığı

2.Eşyanın bir mecburiyet dolayısıyla naklinin ispat edilmesi (iş, evlilik vs)

 

Bu iki şarttan herhangi birinin sağlanamaması durumunda, gümrük belirlenmiş olan mal bedeli üzerinden %18 KDV ücretini ve ört.150-200 Euro gümrük isleme bedelini tahsil yoluna gider. İki şarttan herhangi birinin sağlanabilmesi durumunda, CMR Konvansiyonu gereği ‘’permi hakki’’ndan doğan yasal hak ile gümrük her kişi için sadece bir defaya mahsus olmak üzere, işlemleri ücretsiz olarak yapmak durumunda olduğu gibi KDV den de muaf olunur. Zati eşya yüklerinde, yurtdışı gümrüğü eşya sahibini eşyanın başına ıslak imzalı onay için davet edebildiği için,işlemler eşyanın teslim adresine en yakin iç gümrükte yapılmaktadır.,

Yukarıda da belirtildiği üzere bu özelliklere sahip iseniz karşınıza başka hiç bir ekstra maliyet yansımadan Tüm Paketleme Gümrükleme Lojistik işlemlerini bize vereceğiniz bir vekâletle sizin adınıza biz yapıyoruz. Size sadece Eşyalarınızı Güzel günler de yeni evinizde kullanmak kalıyor :)

Tüm bu işlemler ufak tefek farklılıklar dışında Belçika'dan Türkiye'ye taşınmak içinde geçerli olup gerekli bilgilendirmeler için bize her zaman ulaşabilirsiniz.

 

Evdenevetransport.com

Son 4 Talep

Arafat arslan:
12/04/2018

Belcikadan Turkiye mersin e esyalarim tasinacak ortalama 10 metrekup civari paketlenmis hazir halde evden eve nakliyata hazir durumdaki eayalarin tasinmasi icin ucret belirtirmisiniz lutfen

Nisan:
30/08/2018

Brukselden Istanbula ev esyasi tasitmak istiyorum. Bir camasir makinesi, bir gardrop, iki kisilik yatak, yatakli kanape, katlanir bahce masasi ve dort sandalyesi, iki cekmeceli ayakkabilik, iki cekmeceli komidin, tost makinesi, elektrikli supurge, kahve makinesi, mutfak esyasi(tabak canak), kucuk tabure, iki tane masa lambasi, kucuk kilim ve bir tane hali. Bu esyalarin tasinmasi icin odenecek tutar ne kadar olur?

Nilüfer çolduroğlu:
13/10/2018

Belçikaya ev eşyası

Selahattin serbest:
02/11/2018

Mutfak tezgaği 2 parça 1m x 60 cm biride 1,60 mx 60 cm kirklareli den -bruxelles ne kadar tutar

Talep Bırakın